İçeriği atla

Plajlar

.  
.

Daireler: Cargando el buscador

.  
.

Sahildeki otelleri bul

Seyahat Fırsatları

 • Izmir: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 820
 • Antalya: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 621
 • Ercan bölgesine seyahat
  Uçuş + Konaklama
  5 gün - 4 nights
  itibaren 1.490

 

 • Kaçamak yapın : Antakya
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 519
 • Kaçamak yapın : İstanbul
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 875
 • Trabzon: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  5 gün - 4 nights
  itibaren 1.074

Destinia plajlar

Güneş altında, rahatlayarak iyi geçirilen bir tatili artık hak ettiğinizi düşünmüyor musunuz? Mevsimin kış veya yaz olması farketmez çünkü yılın herhangi bir zamanı sahil boyunca yürüyüş yapmak, dalgaların sesini dinleyerek rahatlamak, dalış yapmak ve bronzlaşmak için her an en iyi zamandır!

Destinia adresinde, Çerve Bakanlığınca onay verilmiş İspanya'daki en büyük plaj seçeneğini bulacaksınız. Fransa'nın çekici kıyılarında mı, İtalya'nın canlı sahillerinde mi, Türkiye'nin egzotik plajlarında mı yoksa İspanya'nın kıyı şeridinde mi otel aradığınız önemli değil; Destinia adresinde plajlar üzerine uzmanlaşmış bulunuyoruz ve size hayallerinizin plajını bulmanız için yardımcı olacağız. Uzakta bir koyda gizli küçük bir sahil cennetini mi düşlüyorsunuz? Bizde bir tane var ve onu sizin için rezerve ettik!

Şimdiki en iyi fiyatların zevkini çıkarın ve ihtiyaçlarınıza ve cebinize en iyi hitap eden sahil otelinizi hemen ayırtın. Böylelikle posta kartı güzelliğindeki bir sahilde gelecek tatilinizin tadını çıkarın.