İçeriği atla

Plajlar

Sahildeki otelleri bul

Seyahat Fırsatları

 • Izmir: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 191
 • Antalya: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 228
 • Ercan bölgesine seyahat
  Uçuş + Konaklama
  5 gün - 4 nights
  itibaren 727

 

 • Kaçamak yapın : Antakya
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 601
 • Kaçamak yapın : İstanbul
  Uçuş + Konaklama
  3 gün - 2 nights
  itibaren 344
 • Trabzon: Plajlar.
  Uçuş + Konaklama
  5 gün - 4 nights
  itibaren 517
En iyi otel fırsatları

Destinia plajlar

Güneş altında, rahatlayarak iyi geçirilen bir tatili artık hak ettiğinizi düşünmüyor musunuz? Mevsimin kış veya yaz olması farketmez çünkü yılın herhangi bir zamanı sahil boyunca yürüyüş yapmak, dalgaların sesini dinleyerek rahatlamak, dalış yapmak ve bronzlaşmak için her an en iyi zamandır!
Destinia adresinde, Çerve Bakanlığınca onay verilmiş İspanya'daki en büyük plaj seçeneğini bulacaksınız. Fransa'nın çekici kıyılarında mı, İtalya'nın canlı sahillerinde mi, Türkiye'nin egzotik plajlarında mı yoksa İspanya'nın kıyı şeridinde mi otel aradığınız önemli değil; Destinia adresinde plajlar üzerine uzmanlaşmış bulunuyoruz ve size hayallerinizin plajını bulmanız için yardımcı olacağız. Uzakta bir koyda gizli küçük bir sahil cennetini mi düşlüyorsunuz? Bizde bir tane var ve onu sizin için rezerve ettik!
Şimdiki en iyi fiyatların zevkini çıkarın ve ihtiyaçlarınıza ve cebinize en iyi hitap eden sahil otelinizi hemen ayırtın. Böylelikle posta kartı güzelliğindeki bir sahilde gelecek tatilinizin tadını çıkarın.